درباره ورک پلاس

بانک اطلاعات مشاغل کشور

ورک پلاس | workplus | نیازمندی ها و بانک اطلاعات اصناف کسب و کار و مشاغل

درباره ورک پلاس

بنام خالق هستی

سایت ورک پلاس ثبت شده در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره 4-0-65-715652-1-1 اسلامی فعالیت خود را از سال 1395 در قالب سایت نیازمندی مشاغل آغاز نمود.

این بانک اطلاعاتی که به تفکیک استان، شهرستان و دسته بندی مشاغل در اختیار شما مشتریان عزیز قرار میگیرد، شامل اطلاعاتی همچون: نام واحدصنفی، رسته، آدرس ،تلفن ثابت و همراه، تصاویر محصولات و واحد صنفی، شبکه های اجتماعی مربوطه، ساعات کاری و اطلاعات و امکانات مفید دیگر برای رشد و معرفی کسب و کار فعالان شغلی میباشد.

نظر به رشد و پیشرفت فناوری و لزوم تغییرات در نحوه تبلیغ بر آن شدیم تا وب سایتی جامع بعنوان بانک اطلاعاتی را برای مشاغل مختلف راه اندازی نماییم.

آنچه که بعنوان خدمات در سایت ما ارائه می شود شامل اطلاعاتی دقیق و جامع از صاحبان مشاغل از قبیل زمینه شغلی، آدرس و محل دقیق جغرافیایی بر روی نقشه گوگل، تلفن همراه و ثابت، آدرس وب سایت و ایمیل، تصاویر لازم و توضیحاتی از جانب صاحبان مشاغل در مورد زمینه شغلیشان می باشد. سایت بگونه طراحی گردیده که امکان تماس صاحبان مشاغل را با یکدیگر به ساده ترین شکل ممکن می سازد. تمامی این خدمات با دریافت هزینه ای طبق تعرفه آگهی های سایت که در قسمت مربوطه قرار دارد انجام می پذیرد.

هیچ آگهی با اتمام دوره آگهی از سایت حذف نمیگردد و بنابراین اطلاعات صاحب شغل در بانک اطلاعاتی ما موجود می باشد. بدیهی است که با تمدید دوباره مشتری، قادر خواهد بود تا آگهی خویش را دوباره ویرایش نموده و تصاویر و اطلاعات لازم را علاوه نماید.

با توجه به افزایش روزافزون سایت‌های اطلاع‌رسانی/خدماتی در اینترنت، درک ارتباط موضوعی و مفهومی، مابین اطلاعات/خدمات ارائه شده در آنها روزبه‌روز اهمیت بیشتری می‌یابد. ابزارهای جستجوی موجود در اینترنت مانند Google نیز با استفاده از کلمات کلیدی موجود در این سایتها و فرمول‌های پیچیده‌ای که به مرور زمان توسعه داده‌اند به طبقه‌بندی آنها می‌پردازند. بدیهی است که این روش تنها پاسخگوی بخشی از نیازهای کاربران و شاید تنها یک نقطه شروع در اینترنت است.
لذا صرفه جویی در وقت و رونق کسب و کار ، یکی از دغدغه های موجود در هر کلان شهر می باشد از این رو ورک پلاس با راه اندازی یک وب سایت جامع که اطلاعات آن روز به روز در حال افزایش است، سعی نموده به این اتفاق مهم جامه عمل بپوشاند . شما با عضویت و مراجعه به این سایت میتوانید آگهی خود را ارسال ، ویرایش و تمام اطلاعات مورد نیاز خود را در اختیار داشته باشید. شایان ذکر است، روش های مختلف جستجو اعم از پیداکردن یک شغل، بر اساس مناطق و نواحی، نام خیابان، نام واحد تجاری مد نظر، همچنین جستجو بر مبنای خدمات و کالای ارائه شده و کلمه خاص، امکان پذیر است.

رسالت ما به ‌عنوان یک سایت بانک اطلاعات شهری ،رضایت مشتری، توانائی بخشیدن به کاربران خود در ابعاد گوناگون کار و زندگی است. ارائه اطلاعات در زمینه‌های مختلف و ایجاد ارتباط الکترونیکی با تولیدکنندگان اطلاعات، محصولات و یا دارندگان آن در حوزه‌های فرهنگ و هنر، اقتصاد و تجارت، علم و آموزش، بهداشت و درمان ، حمل و نقل ، صنعت و معدن و … به همراه ایجاد بستری مناسب برای انجام عملیات موردنیاز کاربران، هدف اصلی ما که به یاری خداوند بزرگ و استفاده از تکنولوژی‌های نوین در راه رسیدن به آن گام برداشته‌ایم.
امید است با عنایت شما هموطنان عزیز، راهنمائی همکاران حوزه فن‌آوری‌اطلاعات و خواست کاربران ورک پلاس این هدف دست‌یافتنی باشد.
خواهشمندیم هر گونه درخواست، مشکل، انتقاد و یا پیشنهاد خود را از طریق پشتیبانی با ما در میان بگذارید.

ورک پلاس | workplus | نیازمندی ها و بانک اطلاعات اصناف کسب و کار و مشاغل

اینترنت شما قطع شده است. برای استفاده از برنامه باید به اینترنت متصل باشید.

workplus.ir